e_yaschuk


Нічого, крім душі, не маю


ТОП-10. Рейтинг найунікальніших і найдивовижніших автомобілів СНГ.
e_yaschuk
Ой лишенько, друзі, засмоктала мене багнюка незбагненна. А точніше соціальна мережа для автолюбителів. Вона як наркотик, який підштовхує до мазохізму. Хочеться різати, варити, шкурити, зачищати залізяччя збиваючи руки в кров і залишатись в гаражі до ранку.   ДаліCollapse )Read more...Collapse )
Tags:

Записки українського самашедшого. Ліна Костенко
e_yaschuk
Для мене нова книга нашої геніальної сучасниці Ліни Костенко (перша за останні 20 років мовчання) стала найкращим подарунком до свят. Як же приємно читати гідну українську літературу рідною мовою, не сплюндровану форматами, модними тенденціями (творчими імпотенціями) і комерцією. Це щира, глибока, надзвичайно болісна, але справжня хроніка душі інтелігента, що живе в божевільному світі.  

Читати відгукCollapse )

Найкраща страва 2010 року
e_yaschuk
Багатьох друзів я пригощав своїм фірмовим грецьким пирогом Тіропіта з сиром фета, відгуки виключно позитивні.. це якщо говорити скромно.. насправді ж, я замахався рецепт писати! Навіть уяви не мав, що ця дуже проста у приготуванні страва так всім сподобається. Отже, для всіх зацікавлених викладаю рецепт в мережу. 


KYIV RETRO & EXOTICA 2010
e_yaschuk
Підлітком я просто шаленів від техніки: мопеди, мотоцикли.. викрадання батькової машини. Зараз фанатизм зник.. але залишилась категорія автомобілів, які досі зачіпають - це Ретро. Щоб подивитись саме на такі машинки я побував на Motor Show RETRO & EXOTICA 2010, що проходить в Києві з 29 по 31 жовтня (пр.Перемоги 40б, вхід вільний). Всі фото (27)Collapse )
Tags:

Ендрю Соломон «Демон полуденний»
e_yaschuk

"Всеохватывающая, смелая, глубокая книга, критическая и одновременно поэтическая, мужественная и полная сострадания... Это очень важная книга о страданиях, которые испытывает душа, но, - что еще более важно, - это книга о надежде".

The New York Times
 

 

Читати відгукCollapse )

Музей підводних човнів в Балаклаві
e_yaschuk
В Балаклаві з надсекретного комплексу для субмарин зробили музей. Цей військовий об'єкт єдиний в світі по своїм масштабам, а також найбільший комплекс з розсекречених на планеті.

Об'єкт був розроблений з наказу Сталіна, як споруда протиатомного захисту. Джугашвілі був приголомшений нападом на Хірасіму і Нагасакі, і таким чином вирішив захистити флот для можливості нанесення удару у відповідь. Для цього в горі Таврос було побудоване ціле підземне місто. Його приміщення були видовбані в скелі і залиті залізобетоном, товщина якого сягала 56 метрів. У випадку прямого ядерного нападу, товстелезні двері автоматично зачинялись і об'єкт міг 3 роки автономно працювати, утримуючи при цьому 3000 чоловік. Автонома подача повітря, потужні дизель-генератори, паливні і водяні магістралі, підземні залізничні колії давали можливість повністю ізолювати об'єкт від навколишнього середовища. Тут були обладнані хлібо-пекарні, лікарня, житло для особистого складу, столові, кухні, ванні..
Знаходячись всередині відчувається могутність і нікчемність. Могутність предмету даного об'єкту і нікчемність мети (гра м'язами двох наддержав).
Ще фотоCollapse )

1Q84 - новий роман Харукі Муракамі
e_yaschuk
Видавництво "Фоліо" вирішило "впєрєді планєти всєй" зробити переклад нового роману Муракамі "1Q84". Не можу сказати, що твір.. Читати даліCollapse )

Я віддаю тобі свою кров
e_yaschuk
Слова із пісні харизматичної артистки Lama можуть бути кличем пропаганди донорства крові в Україні. Сьогодні лікарні мають тільки половину необхідного запасу червоної рідини. Одна з головних причин, яку називають лікарі, хвиля «позитивного мислення» в українському соціумі. Людина втрачає здатність співпереживати, не хоче знати про чужі страждання (адже це може притягнути негативну енергетику) і, тим паче, робити щось безкорисно.
Дослідити проблематику недостатності донорської крові в приірпінні я вирішив особисто...Читати даліCollapse )

"Жажда боли" - Ендрю Міллер
e_yaschuk
Ендрю Міллер - молодий англійський письменник. "Жажда боли" - його перший роман (1997), що перекладений на 19 мов.

Як має почувати себе людина, яка не відчуває болю? Що не знає страждання, фізичне, моральне чи духовне? Яким може бути його світ? Що буде якщо одного разу він почне відчувати?
Ця книжка про Джеймса Даєра, який з Англії в Росію, з геніального лікаря-хірурга - в паціента психлікарні, з рая - в пекло проходить для того, щоб зрозуміти вперше в житті, що таке кохання, співчуття і біль.
Книжка написана легким для сприйняття стилем, динамічна, так і читається.
До шедеврів я б її не відніс, але прочитати 100% варто.

Культура мату
e_yaschuk
 Сформована думка – ненормативну лексику використовують виключно люди з бідним словниковим запасом слів. Вони вживають «мат» там, де більше немає чого сказати… «Мат» – це слово-паразит… «Мат» потворить національну мову… Відповідно, люди, що його вживають, є неосвічененими, невихованими, неграмотними... Та чи можемо застосувати все вище перераховане, наприклад, по відношенню до Пушкіна чи Маяковського, які широко застосовували «мат» у своїх творах? «..Кричим: пошел! Ебёна мать!», - писав Олександр Сергійович у своєму вірші «Телега жизни» для передачі особливого емоційного ефекту. Так що ж таке «мат» – убогість мовлення чи вершина емоційного самовираження? Існує така наука – семантика, яка вивчає слова не з точки зору їх значення, а зі сторони впливу звучання на нервову систему людини, аналізує реакцію мозку. Дослідження показали, що люди значно частіше вживають «мат», коли є емоційно відкритими, збудженими, натхненними. В такому стані максимально точно ретранслюються думки, відображається об’єктивна реальність відчуттів, і не використовуються так звані «фільтри»: що, кому і де говорити. Частіше за все такого стану можна досягти під впливом алкоголю і наркотиків, рідше – просто від спілкування з цікавою, розуміючою людиною і т.п. «Мат» - дуже сильний інструмент вираження своїх почуттів і стану тоді, коли інші слова здаються плоскими та невиразними. Сприймається ж «мат» також на значно вищому емоційному рівні, ніж звичайні слова… значить має над ними певну перевагу. Та не потрібно плутати суцільну «матерщину» із влучним вживанням таких слів. Це все рівно що порівнювати вульгарне порно з мистецтвом еротичної зйомки... А щоб стати хорошим режисером, треба вчитись і шукати…себе…своє бачення, свою особисту культуру.

?

Log in

No account? Create an account