e_yaschuk


Нічого, крім душі, не маю


Previous Entry Share Next Entry
Безтолковщина
e_yaschuk
Безтолковщина. Отак коротко я можу описати своє дворічне навчання на військовій кафедрі і двотижневі військові збори на Десні. Вся наука зводилось до підкорення курсантів, виконання ними безглуздих наказів, марширування на плацу з піснею, чистки зброї, миття посуду і підлоги. Військові ж сприймають літні збори як відпустку без жінок, де можна цілодобово квасити. Шкода купи змарнованого часу і грошей. Лишились лише неприємні спогади і одне фото (2006).

  • 1
да, дебилизм - ниче не скажешь : )) а в моей группе были такие глупые люди, которые гордились тем, что ходили на военную кафедру! и до сих пор гордятся ))

По-правді, хлопців яким це все подобалось було дуже багато. Вони це сприймали як гру, бігали з учбовими калашами, кувиркались, повзали на животі і кричали "тра-та-та-та-та!". Більшості з них на той час було вже по 22-23 роки. Кожному своє. Біда лише в тому, що ніхто з нас не має жодного навику ведення бойових дій. Навіщо потрібні такі війська? Доречі, в армії справи не на багато кращі: хто керівному складу машини крутить, хто картоплю копає, хто будинки будує.

Саня расписание рисовал и мусорки убирал в армии. очень важно уметь настоящему бойцу))))... а один чувак от такой замечательной армии у них замотал иглу скотчем, проглотил и чуть позже она проткнула ему желудок и он умер. Другой - просто скинулся с окна и ударился о люк... история много слышала. Люди приходят служить в армию и не подозревают, что самым важным занятием будет - уборка мусорки : ) и смешно и ужасно.

в армії більше вихолощеного, уже давно позбавленого будь-якого практичного змісту формалізму, ніж будь-де. я дуже її не люблю за її неефективність. і щиро дивуюся тим людям, які зараз пов'язують із нею своє життя. одна справа - мвс, сбу, які чимось охоронним ніби займаються, хоча і всередині цих структур багато формалізму і власних проблем. а пєхота - це взагалі повний кабздець.

Цілком згоден. Можливо, існує якась магія пагонів.

"люблю ваєнних, красівих, здаравєнних" :-D

  • 1
?

Log in

No account? Create an account